SOSYAL MEDYADA MAGİDER

Başkan’dan

MAGİDER Dernek Başkanı'nın Mesajı..

2009 yılında kurulan Manisa Girişimciler Derneği, kentteki ticaret ağına ciddi destekler vermiş ve girişimcilerin bir arada olmasını sağlamıştır.

Derneğimiz kuruluşundan bu yana geçen 10 yıllık süre boyunca Manisa’nın gerek sosyal, gerekse ekonomik değişimi için elini taşın altına koymuş, çalışmalarına büyük bir heyecan ve özveri ile devam etmiştir.

Sektöre yüzlerce yeni girişimci kazandıran derneğimiz, iş dünyası ile toplumu da aynı platformda buluşturarak yapılan projelerin kamuoyuyla da entegre bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır.

Üretilen yeni fikirler ve onlar için atılan her adım, yepyeni kapıların aralanması demek. Biz de bir girişimcinin fikir ve projelerinin Manisa’yı, Türkiye’yi, hatta tüm dünyayı değiştirebileceğine inanıyoruz.

İşte MAGİDER; parlak fikirlerin yok olup gitmemesi, girişimcilerin kendilerini yalnız hissetmemesi ve gerekli bilgi birikime ulaşabilmesi, bir kişinin sesini tüm dünyanın duyabilmesi için geleceğe giden tertemiz bir yol aslında…

Biz de yönetim kurulumuz ile birlikte gerek üyelerimiz, gerekse girişimci adaylarımız için yepyeni fikirlerle yorulmadan, bahaneler üretmeden çalışmaya devam edeceğiz ve dinamik ve tecrübeli kadromuzla dolu dizgin bir şekilde ilerleyeceğiz.

Gelin, hep birlikte yeni hedeflere yürüyelim!

Ömre YILMAZ
MAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı